MontBlanc
0
No products in the cart.
stół ameranos krzesło dębowe

Komplety stołowe – realizacje

Stoły
rozkładane

Krzesła
dębowe

Krzesła
bukowe

Stoły krzesła Kalwaria

Kalwaria Meble

Stoły krzesła – na indywidualne zamówienie

Stoły krzesła Kalwaria – w stałej ofercie nowoczesne, solidne, masywne, rozkładane stoły w dowolnym wymiarze, kwadratowe, prostokątne, okrągłe i owalne. Polecamy wygodne i eleganckie krzesła z twardego drewna dębowego i bukowego, także w oryginalnej okleinie naturalnej, tapicerowane lub drewniane, w kolorze do wyboru.

Strona została stworzona by pokazać możliwości indywidualnego wykonania jadalni. Zakładka “komplety stołowe – realizacje” przedstawia wzory, będące ozdobą mieszkań naszych Klientów, są to realne zdjęcia. W wybranej przez Państwa konfiguracji stół wraz z krzesłami może być charakterystyczną częścią wyposażenia salonu lub kuchni.

Oferta przedstawia Państwu propozycje z szerokiej gamy nowoczesnych stołów i krzeseł produkowanych w Kalwarii Zebrzydowskiej, słynących z solidności i ciekawego wzornictwa. Realizujemy tylko indywidualne zamówienia klientów z uwagi na to, że każdy posiada własny gust i upodobania.
Wykonanie wymarzonego stołu i krzeseł dla Państwa wymaga od 4 do 6 tygodni czasu na dostawę, o którą nie muszą się Państwo martwić.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, gwarantujemy, że nie zawiedziemy Państwa oczekiwań.

Paweł Łypik