0
No products in the cart.

Dostawa

Dostawa naszym transportem:

Meble dowozimy własnym transportem na terenie małopolski i śląska. Ceny transportu ustalane indywidualnie w zależności od miejsca zamieszkania. TRANSPORT GRATIS: od siedziby firmy, do 20km, przy zakupie za kwotę powyżej 2000zł do 60kmMeble nie są wnoszone do mieszkania przez kierowców, możliwy do ustalenia transport z wniesieniem. Ewentualny montaż zawarty w cenie.

 

Transport kurierem:

Natomiast w inne rejony kraju meble wysyłamy firmą kurierską na palecie, odpowiednio zabezpieczone i ubezpieczone. Cena za przesyłkę jednakowa dla każdego zakątka kraju. Cena zależna jest od wielkości przesyłki, potwierdzana jest po złożeniu zamówienia po wcześniejszej wycenie.

 

Meble nie są wnoszone do mieszkania przez kierowców. Dostawy realizowane są w dni powszednie w godzinach 8-16.

Dostawy w innych godzinach, na określoną godzinę, wyceniane są indywidualnie przez firmę kurierską dla określonych miejscowości.

 

 

WARUNKI:

 

 

Jeżeli  macie państwo jakiekolwiek wątpliwości dotyczące przedmiotu lub przebiegu zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.
Termin realizacji zamówienia wynosi od 7 do 8 tygodni po zaksięgowaniu wpłaty na koncie 
nr konta: 
PKO BP 23 1020 1433 0000 1302 0114 9418, Łypik Paweł KALWARIA MEBLE, ul. Jagiellońska 56, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska, NIP 5512369917

Przy zamówieniu obowiązuje wpłata zaliczki wynosząca około 20% z całej kwoty do zapłaty.  
Zamówienia przyjmujemy poprzez SKLEP INTERNETOWY, mailowo lub we wzorcowni w Kalwarii

Kolorystyka ma charakter poglądowy i może się nieznacznie różnić w zależności od ustawień monitora.
Producent zastrzega sobie prawo do zmian konstrukcyjnych oraz stylistycznych wykonywanych mebli.
Tolerancja wymiarów 3%

Wszystkie zamawiane przez klientów meble są nowe i posiadają 2 letnią gwarancję.
Kupujący ma prawo w ciągu 14 dni od zakupu zrezygnować z zakupionych mebli bez podania przyczyny, nie dotyczy mebli wykonanych na zamówienie.
W tym przypadku towar nie może być używany ani uszkodzony i posiadać opakowania w których zostały dostarczone. Wszystkie koszty związane ze zwrotem mebli pokrywa kupujący.

 

Zasady eksploatacji mebli 
 
Meble należy używać zgodnie z ich przeznaczeniem.
 
Rozpakowując mebel nie należy używać do tego ostrych przedmiotów.
 
Powstałe podczas transportu fałdy i zagniecenia obicia znikają zwykle kilka dni po rozpakowaniu, można jednak ten proces przyspieszyć poprzez ręczne formowanie poduch.
 
Meble należy przechowywać i używać w odpowiednich warunkach. Nie można dopuszczać do ich przesuszenia, należy unikać też moczenia i przemarzania, Powinny być one ustawione w pomieszczeniach suchych, w odległości większej jak 1 m od czynnych źródeł ciepła, nie należy ich także wystawiać na szkodliwe działanie promieni słonecznych w pomieszczeniu, w którym się znajdują. 
Wilgotność powietrza nie powinna przekraczać 70%.
 
Aby utrzymać produkt w jak najlepszym stanie zaleca się utrzymywać stałą temperaturę w pomieszczeniach, w których ustawiane są meble (19-25 C°).
 
Na obiciach mebli, podczas użytkowania, w miejscach narażonych na działanie promieni UV i intensywne czyszczenie, czy eksploatowanie, mogą pojawić się odbarwienia, co jest naturalnym procesem utraty pigmentu.
 

Różnice słoi i odcieni na elementach drewnianych nie stanowią wady jakościowej. Powierzchnia mebli jest delikatna i nie należy jej narażać na niewłaściwe użytkowanie takie jak rysowanie. Również nieodpowiednia konserwacja może doprowadzić do odbarwień, czy zniszczeń, a wady te nie podlegają odpowiedzialności producenta.