Dostawa

Meble dowozimy własnym transportem lub wysyłamy kurierem na palecie.

Dostawa naszym transportem:

Ceny transportu ustalane indywidualnie w zależności od miejsca zamieszkania (80-250zł). Meble wnoszone są do mieszkania przez kierowców. Ewentualny montaż zawarty jest w cenie.

 

Transport kurierem:

Meble wysyłamy firmą kurierską na palecie, odpowiednio zabezpieczone i ubezpieczone. Cena za przesyłkę jednakowa dla każdego zakątka kraju. Cena zależna jest od wielkości przesyłki, potwierdzana jest po złożeniu zamówienia po wcześniejszej wycenie.

 

Meble nie są wnoszone do mieszkania przez kierowców. Dostawy realizowane są w dni powszednie w godzinach 8-16.

Dostawy w innych godzinach, na określoną godzinę, wyceniane są indywidualnie przez firmę kurierską dla określonych miejscowości.

 

 

WARUNKI:

 

 

Jeżeli  macie państwo jakiekolwiek wątpliwości dotyczące przedmiotu lub przebiegu zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.
Termin realizacji zamówienia wynosi od 5 do 10 tygodni po zaksięgowaniu wpłaty na koncie
nr konta: 
PKO BP 23 1020 1433 0000 1302 0114 9418, Łypik Paweł KALWARIA MEBLE, ul. Jagiellońska 56, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska, NIP 5512369917

Przy zamówieniu obowiązuje wpłata zaliczki wynosząca około 20% z całej kwoty do zapłaty.  
Zamówienia przyjmujemy poprzez SKLEP INTERNETOWY, mailowo lub we wzorcowni w Kalwarii

Kolorystyka ma charakter poglądowy i może się nieznacznie różnić w zależności od ustawień monitora.
Producent zastrzega sobie prawo do zmian konstrukcyjnych oraz stylistycznych wykonywanych mebli.
Tolerancja wymiarów 3%

Wszystkie zamawiane przez klientów meble są nowe i posiadają 2 letnią gwarancję.
Kupujący ma prawo w ciągu 14 dni od dnia otrzymania zamówienia zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny, nie dotyczy mebli wykonanych na zamówienie.

 

Zasady eksploatacji mebli 
 
Meble należy używać zgodnie z ich przeznaczeniem.
 
Rozpakowując mebel nie należy używać do tego ostrych przedmiotów.
 
Meble należy przechowywać i używać w odpowiednich warunkach. Nie można dopuszczać do ich przesuszenia, należy unikać też moczenia i przemarzania, Powinny być one ustawione w pomieszczeniach suchych, w odległości większej jak 1 m od czynnych źródeł ciepła, nie należy ich także wystawiać na szkodliwe działanie promieni słonecznych w pomieszczeniu, w którym się znajdują. 
Wilgotność powietrza nie powinna przekraczać 70%.
 
Aby utrzymać produkt w jak najlepszym stanie zaleca się utrzymywać stałą temperaturę w pomieszczeniach, w których ustawiane są meble (19-25 C°).
 

Różnice słoi i odcieni na elementach drewnianych nie stanowią wady jakościowej. Powierzchnia mebli jest delikatna i nie należy jej narażać na niewłaściwe użytkowanie takie jak rysowanie. Również nieodpowiednia konserwacja może doprowadzić do odbarwień, czy zniszczeń, a wady te nie podlegają odpowiedzialności producenta